string

T

KANCELÁŘE

KONTAKT

 

VÝHLEDY

HISTORIE ZAČÍNÁ

ZDE

Pracujete z domu a rozjeli jste své podníkání nedávno
Takto začíná většina malých podniků, ale v roce 2020 chceme
růst.  Je načase zapomenout na práci z domu. Rozptýlení a mimo pracovní povinnosti Vás nenechají se soustředit.  Pracovní kancelář Vám výrazně zvýší vaši produktivitu a poskytne Vám prostor a svobodu najmout více zaměstnanců a rozšířit byznys.

RYCHLE, NEŽ O TO PŘIJDETE

Budova T-Stringu je původně projekem z roku 1962 a byla kompletně postavená v roce 1965. Tedy byla jako jednou z prvních, které stojí na Masarykově náměstí. V tomto období dnešní T-String byl provozován společností Pozemní stavby Pardubice, státní podnik (již zaniklý subjekt) až do roku 1990. 

Doposud jsme se snažili zachovat historický vzhled budovy ze vnějšku, každopádně nás čeká kompletní renovace, tudíž se některé společnosti již dívají po obsazení kanceláří před vyprodáním.

Zbývá 96 volných kanceláří

VÝHLEDY

DO KTERÉHO PATRA?

Velikost 

a rozvržení?

Pro rostoucí firmu může být tato otázka nejobtížnější odpovědět. Kolik kancelářských prostor potřebujete? Potřebujete dostatek místa k obsazení počtu zaměstnanců, které budete mít do konce pronájmu. Pokud si jinde pořidíte 2 místnosti a pak zjistíte, že vlastně potřebujete celý patro, tak budete zklamaný. V T-Stringu to možné je.  Chcete-li prostory udělat si podle sebe kdykoliv, T -string je pro vás NEJLEPŠÍ 

DSC08142 2
DSC08138 2
DSC08133 2

SOUSEDÉ

  MOUSEDÉ.

VEZMĚTE SI KLIDNĚ

CELÉ PATRO

VAŠE

VYSNĚNÁ

KANCELÁŘ

JE  V CENTRU

NEJLEVNĚJŠÍ

 
 
 
 
 

LOKACE,

LOKACE,

LOKACE

Najít prostor mimo města může být náročné. Ve městech to může být drahé. Pokud již máte personál, chcete centrální polohu, kam se snadno dostanete. Pokud k vám chodí vaše klienty, být v centru města a mít parkování je klíčové.

Sečteno podtrženo, je nejlepší být v centru města, kde je zároveň levno.

Přesně to, Vám nabídne T-string

A věděli jste, že máme parkoviště?

Add a Title
Add a Title
Add a Title
Add a Title
 

Kontakt